Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; SCAUN ATLAS DS NEGRU -1 buc; SCAUN BIROU HLC-1168F -3 buc;

Număr anunț
DA24828845
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425,20 RON
Valoare atribuită
1.425,20 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425,20 RON

din 1.425,20 RON estimat