Atribuită Cumpărare directă

Trusele de perfuzie cu ac de plastic trebuie sa aiba obligatoriu partea flexibila din latex de langa conectorul pentru branula.

Număr anunț
DA24814137
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.104,92 RON
Valoare atribuită
5.104,92 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.104,92 RON

din 5.104,92 RON estimat