Atribuită
Cumpărare directă
- Examen medical clinic.Examen psihologic periodic conform prevederilor legale. - Examen medical la angajare, de adaptare si reluare a muncii; - Examen oftalmologic;verificare nivel glicemie,ex.paraclinic/spirometrie. - Identificare factori de risc s.s.m. - Controlul medical periodic ,completarea dosarului medical,a fisei de aptitudine ; - Evaluarea medicala a riscului profesional; - Intomirea raportului final. + coprocultura - coproparazitologic pentru 4 angajati
- Număr anunț
- DA24818522
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STANCUTA (CUI 17374590)
- Furnizor / câștigător
- DOCTOR STANESCU SRL (CUI 24621030)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330 RON
- Valoare atribuită
- 1.330 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.