Atribuită
Cumpărare directă
Oxigen medicinal comprimat in butelii de 2L - 1 butelie= 0.4 mc 3 Oxigen medicinal comprimat in butelii de 3L - 1 butelie= 0.6 mc3 Oxigen medicinal comprimat in butelii de 5L - 1 butelie= 1 mc 3 Oxigen medicinal comprimat in butelii de 10L - 1 butelie= 2 mc 3 Oxigen medicinal comprimat in butelii de 50L - 1 butelie = 10 mc 3
- Număr anunț
- DA24816118
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.896,82 RON
- Valoare atribuită
- 5.896,82 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.