Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse 10 8703612 RUBIN - DULAP MARE STEJ.BRZ.DDM 1C BUC 3,00 399,00 1.005,88 191,12 20 8703636 BIROU V498 TABAC 1300X630X750 DDM 1C BUC 3,00 349,00 879,83 167,17 30 3022095 RADIATOR ELECTRIC ALBATROS RA-13T BUC 1,00 227,00 190,76 36,24 40 1044644 RAFT STABIL S 180X90X40CM GALV 175KG BUC 5,00 131,99 554,58 105,37 50 1047957 RAFT STABIL 192X100X50CM OR-AL 300 KG BUC 2,00 208,00 349,58 66,42
- Număr anunț
- DA24831898
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTISA (CUI 2612936)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.980,63 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.