Atribuită
Cumpărare directă
acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Legislaţia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunităţii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba română, grupate pe tematici şi subtematici, relaţionate cu actele româneşti transpuse. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de către instanţele de judecată ale Uniunii Europene. - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare în baza de dosare din instantele din România + monitorizare prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Monitorul Oficial partea a IV-a + serviciu de urmarire firme prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Hotarari Judecatoresti - Curierul Fiscal - Saptamanalul de Drept - ed. Indaco - Revista Romana de Jurisprudenta. - Drept civil, Drept penal, Drept public, Dreptul muncii si SSM, Dreptul UE si CEDO Functii incluse: cautare rapida si relevanta
- Număr anunț
- DA24813003
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 79980000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.599,84 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.