Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si mentenanta de specialitate informatica pentru : - software CentroManager -sistem integrat de contabilitate bugetara, gestiune bugete si executie bugetara, propuneri de angajare a cheltuielilor, angajamente bugetare si legale, ordonantari, plati pe clasificatii functionale si economice, ALOP, registru CFP, contabilitate finaciara, fise de cont si de executie, fisa sah, registru jurnal, balante de verificare lunare, raportari in ForexeBug, bilant, cont de rezultat patrimonial, fluxuri de trezorerie, raportari ANAF, gestiunea clientilor si a furnizorilor, plati si inacsari prin trezorerie si casa, viramente interne, gestiunea imobilizarilor, amortizarea si reevaluarea activelor fixe, gestiunea stoucurilor, gestiunea investitiilor si proiectelor etc. - software CentroSal -sistem integrat pentru resurse umane si salarizare, pontaje si state de salarii si functii, transmitere declaratii electronice D112 si M500 ANAF, viramente carduri banci, dosar personal salariati, adeverinte etc. Perioada 01.01.2020 până la 31.12.2020 -2500/ luna; -valoare totală 30.000 lei;

Număr anunț
DA24810672
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat