Atribuită Cumpărare directă

Furnizare masa calda elevi in baza meniului saptamanal convenit intre parti. Transportul este inclus in pret.

Număr anunț
DA24819423
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Tecuci (CUI 4322289)
Furnizor / câștigător
CONTINENTE SRL (CUI 23863060)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.096,82 RON
Valoare atribuită
13.096,82 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.096,82 RON

din 13.096,82 RON estimat