Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 1 1 19,65 CEAPA GALBENA AT KG CI VR KG 3,154 1 6,47 MORCOVI GASTRO RO KG CI V KG 2,958 1 4,86 ELIO FAS.PASTAI VERDE720G BO 1 8 24,64 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L BU 5 1 12,14 JOE XXL CACAO CIOC46G BU 40 1 55,88 7DAYS CAKE CACAO 30G CU 1 16 11,92 7DAYS CROISSANT CACAO65G CU 1 30 43,44 GORDON CREMA UNT SMANTANA BU 10 1 35,50 AVIVEST OUA M 20BUC CE 1 20 11,62
- Număr anunț
- DA24825447
- Autoritate contractantă
- ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,11 RON
- Valoare atribuită
- 226,11 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.