Atribuită Cumpărare directă

SURFANIOS Premium - UTILIZARE PRIN STEGERE SI PULVERIZARE (AEROSOLIZARE) IN SOLUTIE DE LUCRU Dezinfectant detergent pentru pavimente, suprafete, suprafete in bloc alimentar inclusiv vesela •MOD DE UTILIZARE: •Se utilizeaza în dilutie de 0,25% sau 20 ml pentru 8 litri de apa rece sau calda ( < 60oC). Nu necesita clatire; pentru vesela clatirea este obligatorie. COMPOZITIE CALITATIVA: Compusi activi antimicrobieni: •Clorhidrat de aminoacizi; •Clorura de didecildimetilamoniu; PROPRITATI TEHNOLOGICE: •biodegradabil. PROPRIETATI MICROBIOLOGICE: Bactericid Fungicid Tuberculocid Virucid Mod de ambalare: Bidoane 1L si 5L. Bidoanele de 5 litri sunt prevazute cu pompa dozimetrica

Număr anunț
DA24819912
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat