Atribuită Cumpărare directă

deszapezire pe raza comunei Remetea Mare , actionare utilaje , plata se face in urma contractului si a fisei de pontaj pentru utilaje si ore de functionare aprobata de beneficiar

Număr anunț
DA24827794
Autoritate contractantă
Comuna Remetea Mare (CUI 2512511)
Furnizor / câștigător
TRANS TENDON 85 SRL (CUI 33823356)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat