Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit pivoti stanga +dreapta,reglat directia ,inlocuit anvelope fata si echilibrat roti, inlocuit stergatoare si ulei motor

Număr anunț
DA24820716
Autoritate contractantă
COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
Furnizor / câștigător
ROYAL MOTORS SRL (CUI 13341468)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,39 RON
Valoare atribuită
851,39 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851,39 RON

din 851,39 RON estimat