Atribuită Cumpărare directă

Sunca Praga NUMAR DE REFERINTA: 11306 PRET DE CATALOG: 23,41 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15130000-8 Produse din carne (Rev.2)

Număr anunț
DA24834549
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,46 RON
Valoare atribuită
140,46 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,46 RON

din 140,46 RON estimat