Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA 1 BUC RAFT MODULAR Fabricat în totalitate din Oțel inoxidabil AISI 304 • Raft metalic modular • Lungime (cm.)/ Adâncime (cm.)/ Înălțime (cm.) : 60/ 30/ 150

Număr anunț
DA24832064
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
CHEF SOLEDAD (CUI 37842970)
Cod CPV
39141100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
11.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat