Atribuită Cumpărare directă

ZENTIVA SA - ROMANIA COD CNAS: W57392002 Cutie x 5 fiole din sticla incolora prevazute cu inel de rupere x 2ml solutie injectabila (3 ani) Pretul este pe cutie fara TVA TVA = 9% mai putin

Număr anunț
DA24815463
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33622200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,92 RON
Valoare atribuită
211,92 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,92 RON

din 211,92 RON estimat