Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT SORT PE STRAZILE COMUNEI 13 CURSE X 24 KM= 312 KM X 5LEI = 1560 LEI

Număr anunț
DA24830693
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
COS-TINA TRANS SRL (CUI 21979956)
Cod CPV
60000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat