Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO CONFORM PROFORMA NR. 191201161/13.12.2019 : 1. Filtru ulei 152095084R=1BUC X 30 lei;2. Filtru aer C27030 MANN=1 BUC X 40lei;3. Filtru CU22011= 1 buc X 42 lei; 4. Ulei 6001999715= 1 buc X 33 lei; 5. Ulei 6001999716= 1 buc X 142.00 lei; 6. Saiba buson ELRING= 1 buc X 0.80 lei; 7. Antigel GLACEOL RX T= 1 BUC X 27. 00 lei; 8. Ulei URANIA TURBO LD=1 buc X 320.00 LEI; 9. Filtru ulei IVECO= 4 BUC X110.00 LEI; 10. Filtru decantor IVECO= 2 BUC X 52.00 LEI; 11.Filtru motorina IVECO= 1 BUC X 90.00 LEI; 12. Filtru uscator WABCO= 2 BUC X 55.00 LEI;
- Număr anunț
- DA24821081
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPOL SRL (CUI 14588327)
- Cod CPV
- 34310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.378,80 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.