Atribuită Cumpărare directă

In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012 PRET DE PRODUCATOR!! Folie de polietilena de joasa densitate (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); -Culoare natur (transparent); -Termosudura dubla, continua; -Dimensiuni (lxLxg)mm: 600x700x0.028mm

Număr anunț
DA24834763
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.857 RON
Valoare atribuită
1.857 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.857 RON

din 1.857 RON estimat