Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PROMOTIONAL PENTRU SARBATORI : - AGENDA PERSONALIZATA DIN PIELE CU CALENDAR 2020/2021, - PIX METALIC PERSONALIZAT PRIN SERIGRAFIE - STICK MEMORIE USB, 16 GB, PERSONALIZARE PRIN SERIGRAFIE - FELICITARE A5, FATA/VERSO, FULL COLOR, PRINT CARTON 300GR., LUCIOS - CALENDAR A3, PRINT FULL COLOR, 150 GR., LUCIOS, PRINDERE SPIRA METALICA , 13 PAGINI + PAGINA DE GARDA + PAGINA SUPORT 300 GR. GRAFICA INCLUSA IN PRET
- Număr anunț
- DA24824263
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- MAFIX TOP MEDIA SRL (CUI 36590271)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.250 RON
- Valoare atribuită
- 82.250 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.