Atribuită Cumpărare directă

Analiza de risc la securitatea fizica - Uzina de Apă Dr. Tr. Severin – 2500 lei; - Stația de Epurare Ape Uzate Dr. Tr. Severin – 1500 lei; - Stația de Epurare Gura Văii – 1200 lei; - Stația de Epurare Ape Uzate Strehaia – 1200 lei; TOTAL = 6400 LEI

Număr anunț
DA24818036
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
DRAGOMIR GHE. ALEXANDRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 41341935)
Cod CPV
90711100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat