Atribuită Cumpărare directă

Servicii olectare deseuri menajere pentru perioada ianuarie –31 decembrie 2020 conform cerintelor din anuntul publicitar nr. ADV1124266 din data de 19.12.2019 și ofertei dvs nr.înregistrare 103916/5/23.12.2019. Contractul de servicii va fi semnat de ambele părți, cu operatorul economic desemnat câștigător în urma studiului de piață realizat de instituție, după data repartizarii bugetului institutiei pentru anul 2020 si aprobării PAAP / Anexă pentru anul 2020. Valoarea estimata este pentru 12 luni. Plata se va face sub forma de abonament lunar

Număr anunț
DA24830726
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.200 RON
Valoare atribuită
31.200 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.200 RON

din 31.200 RON estimat