Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de intretinere a instalatiilor electrice la cladirile enumerate mai jos, apartinand domeniului publiuc si privat al comunei Simian: 1. Primaria Simian. 2. Postul de politie Simian. 3. Bloc ANL – casa scarii (3 scari A, B, C) si centrala termica 4. Dispensar medical Simian + cabinet stomatologic + farmacie + locuinta de serviciu. 5. Gradinita de copii Simian. 6. Sala de sport + centrala termica. 7. Scoala cu cls. I-IV Simian. 8. Scoala cu cls. V-VIII Simian. 9. After School Simian. 10. Centru de informare – amenajare ariilor protejate. 11. Casa de cultura Simian. 12. Muzeu+ PAPI. 13. Sala de nunti Simian. 14. Gradinita Simian- Nou. 15. Cladire multifunctionala Barantau. 16. Scoala cu cls. I- IV Voivozi. 17. Scoala cu cls. I-IV Silindru. 18. Casa tineretului Silindru. 19. Dispensar medical Silindru + farmacie + locuinta de serviciu. 20. Sala de nunti Silindru. 21. Refugiu turistic (Pichet). Durata contractului este 12 luni de la semnare. In pretul serviciului nu sunt incluse valoarea materialelor folosite.
- Număr anunț
- DA24817368
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI 5181536)
- Cod CPV
- 50711000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.680 RON
- Valoare atribuită
- 22.680 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.