Atribuită Cumpărare directă

Branula - caterer venos cu marimi 18-24G, cu valva cu doua cai, 100 buc/cut. , 20G-1600, 22G-700, 24G-1100, 26G- 300. Cod: 1289

Număr anunț
DA24836245
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare atribuită
2.960 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960 RON

din 2.960 RON estimat