Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuit panou usa sectionala 3550x600 rosu (ral 3000) , tip sandwich Sicom Italia din otel 0.6 mm umplut la interior cu spuma poliuretanica avand ranforsari la partea superioara si inferioara de 45mm. Panou model linii grosime 42 mm. Panou cu sistem de protectie impotriva prinderii degetelor.
- Număr anunț
- DA24808761
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- BFT INTERNATIONAL TRADING SRL (CUI 32917150)
- Cod CPV
- 44175000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.394,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.394,96 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.