Atribuită Cumpărare directă

Eurocontainer plastic 1100l fara capac - 25 buc.

Număr anunț
DA24834400
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat