Atribuită
Cumpărare directă
ACTUALIZARE PROGRAM LEGISLATIV INDACO LEGE 5, UPGRADE PROGRAM LEGISLATIV INDACO LEGE 5, - Pachet actualizări licență Indaco Lege5 Desktop PREMIUM+ - Abonament Indaco Lege5 Online abonament complet – 3 conturi și pachet Reviste de Drept+Revista Universul Juridic - acces din conturile Online Serviciile legislative conțin: licenta Indaco Lege5 Desktop retea nelimitata si 3 conturi Lege5 Online acces la Legislatie + Comentarii Expert + Jurisprudenta + Hotarari Judecatoresti + Dosare + BPI + MOf IV + Universul Juridic Premium + Pachet Reviste RRDJ+RRDP+RRES + Revista "Saptamanalul de Drept" + Drept Civil (CH Beck) + Curierul Fiscal + Curierul Judiciar + Dreptul UE si CEDO (HAMANGIU) + Dreptul Muncii si SSM (HAMANGIU) PLATE SE FACE TRIMESTRIAL
- Număr anunț
- DA24810055
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.928,76 RON
- Valoare atribuită
- 7.928,76 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.