Atribuită Cumpărare directă

Aniosyme DD1 - Dezinfectant detergent enzimatic pentru instrumentar

Număr anunț
DA24825994
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.080 RON
Valoare atribuită
4.080 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.080 RON

din 4.080 RON estimat