Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK (23000 PAG) ORIGINAL KONICA MINOLTA BIZHUB 367

Număr anunț
DA24825095
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
856,35 RON
Valoare atribuită
856,35 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

856,35 RON

din 856,35 RON estimat