Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curierat –expediere Anexa Nr.5 PNDL aferentă investiției “Reabilitare rețea stradală în oraşul Ciacova, județul Timiș” la Ministerul Lucrărilor Publice, Dezvoltării și Administrației (M.L.P.D.A.). Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.91/10.01.2020.
- Număr anunț
- DA24829128
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
- Cod CPV
- 64120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,50 RON
- Valoare atribuită
- 17,50 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.