Atribuită
Cumpărare directă
Trusa cateterizare venoasa cu sistem de poziţionare a cateterului , 4167408-07 - cu ajutorul ECG-ului, ac introducator Seldinger G18, 1,3 X 70 mm, ghid J (0,89 / 50 cm), cateter triplu lumen 7F (G16/18/18), radioopac, din poliuretan, 20 cm lungime, debite 46/22/22 ml/min, minibisturiu, valva safsite, seringa 5 ml
- Număr anunț
- DA24817687
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.