Atribuită
Cumpărare directă
DISC FRANA FATA-2X210.08 LEI--=420.16 LEI PLACUTE FRANA -1 SETX226.05 LEI CULISANTE ETRIER-1 SETX75.63 LEI BUJII INCANDESCENTE-4X62.11 LEI248.44 LEI GARNITURA GALERIE-33.61 LEI GARNITURA EVACUARE-46.22 LEI SPRAY CERAMIC-0.2X30.25=6.05 LEI SENZOR TEMPERATURA F.P.-1X306.45 LEI SENZOR UZURA PLACUTE DE FRANA-1X30.83 LEI TOTAL PIESE:1393.44 LEI MANOPERA:990.11 LEI TOTAL PIESE SI MANOPERA = 2383.55 LEI
- Număr anunț
- DA24829065
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.383,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.383,55 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.