Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite certificat de calitate si conformitate, buletin de analize, aviz MS. termen de valabilitate min 12 luni Daca nu aveti produsul pe stoc, va rugam sa dati refuz achizitiei.

Număr anunț
DA24819966
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat