Atribuită
Cumpărare directă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" – SA – SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANTA 3) Tip asigurare- CPV:66514110-0 –Servicii de Asigurare a autovehiculelor -CASCO 4) Date despre asigurare : ASIGURAREA FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR - CASCO ( 7 AUTO- CT79COM-2476 LEI, CT13GVX-1371LEI,IL68WMT- 1127 LEI,IL51COM-628 LEI,CT95YMC-705 LEI,CT96YMC-1168 LEI, IL13RCF-1244 LEI) 5) Prima de asigurare: 8719 RON 6) Perioada de valabilitate: 12 LUNI 7) Modalitate de plata: INTEGRAL
- Număr anunț
- DA24839073
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.719 RON
- Valoare atribuită
- 8.719 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.