Atribuită
Cumpărare directă
BUTELIE GAZ 190G CU LIMITATOR 673947 2 buc 5,17 CANEPA (1FUIOR) 1 buc 2,32 DECAPANT FELDER 100 GR KALDE 1 buc 20,55 ALIAJ DE LIPIRE TIP 3.3MM,SN97CU3,100G,RO 45256 1 buc 20,37 ROBINET SFERA MF 1/2 FL ALAMA 2321R2804GR 2310105 2 buc 18,15 ROBINET SFERA FF 1/2 FL 2320R2804GR 2310094 2 buc 16,3 COLIER GEBO 11/2" REPARARE
- Număr anunț
- DA24817546
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44163210-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,99 RON
- Valoare atribuită
- 585,99 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.