Atribuită
Cumpărare directă
Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Calculator birou, normal, 16 digit buc 2; Capsator max. 30 coli, capse 24/6 buc 2; Capse capsator nichelate 24/6, 1000 buc/cutie cut 5; Cub hartie alb 9x9x9 cm, 55 g/mp 500 file/set buc 2 Cutter mare cu sina metalica,lama otel inox,lung. lama=140mm, lat.lama=24mm buc 2; Dosar din plastic, cu sina si perforatii buc 75; Marker permanent negru 3 mm, varf rotund buc 4; Pix corector buc 4; Pix fara mecanism buc 20; Suport documente din plastic, transparent (vertical) buc 10; Textmarker pt. toate tipurile de hartie, roz, bleu, verde, galben, orange, varf retezat (1-4mm) buc 10 ; Caiet studentesc dictando 100 file buc 2; Caiet studentesc matematica 100 file buc 2;
- Număr anunț
- DA24826821
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,57 RON
- Valoare atribuită
- 265,57 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.