Atribuită Cumpărare directă

HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV DCI : HYDROCORTISONUM Producator STADA HEMOFARM PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA24835652
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat