Atribuită Cumpărare directă

Pachet legislativ AUTO compus din Trusa Prim Ajutor Auto-1buc,Stingator auto-1buc, Vesta reflectorizanta-1buc,

Număr anunț
DA24821045
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,57 RON
Valoare atribuită
105,57 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,57 RON

din 105,57 RON estimat