Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MASA PENTRU 70 STUDENTI IN PERIOADA 11-17 FEBRUARIE 2020. Masa tip demipensiune, mic dejun imbunatatit, cina este compusa din 3 feluri de mancare, ( felul 1, felul 2 desert). Mic dejun imbunatatit (7 feluri de meniuni conform anexelor ) .Capacitate sala de mese 85 de locuri. Accesul persoanelor straine in spatiul destinat salii de mese pe perioada cazarii este interzis.

Număr anunț
DA24839114
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FRAGA M.M. S.R.L. (CUI 1127194)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.331,70 RON
Valoare atribuită
16.331,70 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.331,70 RON

din 16.331,70 RON estimat