Atribuită
Cumpărare directă
SMANTANA 32% 5KG 20KG,ULEI ARO 1L 36BUC,PASTE HUTTON 5KG CUS CUS 5BUC,PASTE HUTTON 5KG MACAROANE 5BUC,PASTE HUTTON 1KG SUPA 10BUC,KAIZER ELIT 10.7KG,BRANZA TELEMEA 17.5KG FASOLE VERDE OLYMPIA 50 BUC,OREZ DERONI PILAF 1KG 50 BUC,CEREALE NESQUIK 500G 10 BUC, NESQUIK 400G 7 BUC,MUSTAR LA MINUT 6BUC,ZAHAR ARO 1KG 10BUC,ZAHAR VANILINAT DR.O. 50 BUC,CEAI FARES FR.PADURE 100PL 10BUC,EUGENIA 150 BUC,PRAJITURA 150 BUC,BISCUITI KREMALI 150 BUC,NESQUIK 200G 6BUC,PRAJITURA CU MAR 125 BUC,CAFEA AMAROY 500G 1BUC,PATE BUCEGI 120G 60BUC,PATE BUCEGI 300G 36BUC,OUA 30BUC mai putin
- Număr anunț
- DA24840792
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.944,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.944,90 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.