Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12V-70Ah, SORGETI FORTE -Curent de pornire 630 A, dimensiuni 275x175x190 (203.04 lei/buc +TVA)

Număr anunț
DA24811918
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,08 RON
Valoare atribuită
406,08 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,08 RON

din 406,08 RON estimat