Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica lunara pentru aplicatii salarii si contracte facturi servicii DAP pentru o perioada de 12 luni incepand cu ianuarie 2020 - decembrie 2020.

Număr anunț
DA24809492
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE PIETE (CUI 2614066)
Furnizor / câștigător
BIADOR SRL (CUI 15169548)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat