Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere autoturisme fara sofer: Volkswagen Transporter 2000cmc,incalzire,aer conditionat,8+1locuri si/sau Mercedes Vito conditionat,8+1locuri X 2 bucati X 5 zile 12.01.2020-16.01.2020

Număr anunț
DA24818949
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Carpati Sinaia (CUI 19066219)
Furnizor / câștigător
HORES ACTIVE SRL (CUI 35234381)
Cod CPV
60171000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat