Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME/ FRUCTE: BANANE 3-4 COLUMBIA MERE GOLDEN ROMANIA CARTOFI ALBI 10KG 60+ ROMANIA PATRUNJEL ROMANIA CEAPA GALBENA OLANDA DOVLECEI TURCIA ARDEI CALIFORNIA ROSU SPANIA

Număr anunț
DA24838078
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,45 RON
Valoare atribuită
602,45 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,45 RON

din 602,45 RON estimat