Atribuită Cumpărare directă

CARTUS COLOR CANON CL541XL BUC 1.00 REFIL CANON 703/725/737 BUC 5.00 CILINDRU CANON 737 BUC 1.00 REFIL+CILINDRU CANON 728 BUC 1.00 CILINDRU CANON 725 BUC 1.00

Număr anunț
DA24838765
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,01 RON
Valoare atribuită
421,01 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421,01 RON

din 421,01 RON estimat