Atribuită Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu pt tratarea apei potabile 12,5 % , Pachet hipoclorit de sodiu ambalat in bidon 60L cu transport inclus

Număr anunț
DA24809555
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SADACHIT PRODCOM SRL (CUI 5360833)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.485,04 RON
Valoare atribuită
15.485,04 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.485,04 RON

din 15.485,04 RON estimat