Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de intretinere, reparatii-mentenanta a sistemului de management al documentelor, bazat pe solutia software Dox.Connect si a platformei software IBM Lotus Notes/Domino.(ESSMNT03) Aplicatia Dox.Connect este inregistrata la Oficiul Roman pentru Drepturile de Autor (ORDA) cu Seria 799802BM Nr.09913 din 12.08.2019

Număr anunț
DA24825886
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA TIMISOARA SRL (CUI 11354488)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.680 RON
Valoare atribuită
13.680 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.680 RON

din 13.680 RON estimat