Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE: 130G DANONE NATURAL 3.5% 200G ELDA SMANTANA 35% 6X30 OUA ARO M ARO MUSCHI FILE METRO CHEF SUNCA PRAGA METRO CHEF SALAM PIZZA BATON 200G BANEASA TAITEI DE CASA 1KG DERONI OREZ ORIGINAL 1KG GASTROMIX LEGUME GALEATA 8G COSMIN CIMBRU 1KG ARO FAINA 000 50G DR OETKER BICARBONAT SODIU 90G MAGIC CROISSANT CIOCOLATA 70G PARADISE BISC CACAO 68G BISKIATO BISC CACAO CR VAN 70G ROXY NAPOLITANA CACAO VAN
- Număr anunț
- DA24838040
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15881000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 776,51 RON
- Valoare atribuită
- 776,51 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.