Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in camera dubla cu mic dejun inclus la Hotel Continental Forum Targu Mures in perioada 11-14.01.2020. Tarif: 216 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Dér András

Număr anunț
DA24826823
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,71 RON
Valoare atribuită
205,71 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,71 RON

din 205,71 RON estimat