Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de informare legislativa Indaco Lege5 cuprind: Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea nelimitata, livrate prin internet si 8 conturi de acces la serviciul Lege5 Online (+5 conturi Lege5 Online bonus). Baza de date va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf. - Jurisprudenta CEDO. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România Suplimentar in licenta Lege5 Desktop PREMIUM: - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate in limba romana în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Buletinul Procedurilor de Insolventa - baza de date completa începând cu ianuarie 2015 + serviciu de Urmarire Firme prin sistem de notificari in cadrul Suplimentar in contul Lege5 Online: - Hotarari Judecatoresti (peste 11900000 de hotarari date de instantele din Romania). Pretul este valabil pentru luna ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24815856
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 64216200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,70 RON
- Valoare atribuită
- 945,70 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.