Atribuită
Cumpărare directă
Digi Net Business Garantat 90 Mbps -internet cu o latime de banda minim garantata de 90 Mbps / maxim 100 Mbps - 1 pachet Telefonie fixa - 3 abonamente cu minute Nelimitate catre reteaua Digi fix si 100 minute catre alte retele fixe nationale Internet mobil - 5 stick-uri de internet mobil cu 5 GB trafic inclus/fiecare echipament Televiziune - 1 abonament de televiziune grila digitala si 2 abonamente grila analogica Telefonie mobila - 15 abonamente de telefonie mobila care vor include: -minute nelimitate în orice rețea fixa și mobila naționala; - sms nelimitat în rețea; - internet mobil nelimitat; -5 telefoane Motorola E6 Plus. - Pret:650 lei + TVA / luna Va rog sa postati pretul/luna si clientul va achizitiona 12 luni.
- Număr anunț
- DA24814590
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare atribuită
- 7.800 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.